sklep
pytania

 
 
Warunki sprzedaży
   
 

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO www.antykwariat.szcz.pl

1. Zamówienia realizujemy w kolejności zgłoszeń.

2. Zamówione pozycje wysyłamy pocztą, przesyłką poleconą.

3. Koszt przesyłki ponosi zamawiający - przy zamówieniach powyżej 150 PLN, na terenie kraju, koszty przesyłki są pokrywane przez antykwariat.

4. Koszt przesyłki jest ustalany w/g cennika Poczty Polskiej.

PKO BP SA I O/Szczecin nr: 36 1020 4795 0000 9502 0007 9145
Antykwariat - Książki J.Mazurek, 70-491 Szczecin al.Woj.Polskiego 132,
Przy wpłacie na konto, zamówienie nie będzie realizowane jeżeli należność nie wpłynie w ciągu 5 dni roboczych.

5. Płatników podatku VAT prosimy o wpisanie numeru NIP w zamówieniu.

6. Oferowane pozycje posiadamy generalnie po 1 egzemplarzu, jednakże w niektórych przypadkach na stanie znajduje się większa ilość.

7. Nieprawidłowe zamówienia nie będą realizowane

I . INFORMACJE OGÓLNE

Właścicielem sklepu internetowego www.antykwariat.szcz.pl jest firma Antykwariat- Książki Jan Mazurek z siedzibą w Szczecinie

1.Zamówienia w sklepie internetowym można składać poprzez stronę www.antykwariat.szcz.pl, telefonicznie 091- 422-93- 18 , e-mailowo : antykwariat@szcz.pl lub osobiście w siedzibie sklepu Al. Woj. Polskiego 132, 70-491, Szczecin.

2.Zamówienia w salonie internetowym można składać 24 godziny na dobę. Zamówienia składane w dni powszednie po godz. 14 00, w soboty i niedziele oraz w święta rozpatrywane będą od najbliższego dnia roboczego.

3.Koniecznym warunkiem realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu i adresu e-mail.

4.Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

5.Wszystkie ceny objęte ofertą są cenami brutto i zawierają podatek VAT.

6.Do każdej przesyłki dołączamy rachunek, a na życzenie fakturę VAT.

7.Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny art. 2 ust 1 istnieje możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni zgodnie z art. 10 ww. ustawy .

W przypadku rezygnacji Klient dostarcza towar wraz z fakturą lub pargonem zakupu oraz oświadczenie o rezygnacji z zakupu podpisane przez Nabywcę, uwzględnionego na fakturze/dokumencie zakupu, oraz podać dokładne dane i numer konta na który ma nastąpić zwrot pieniędzy. Zwroty nie zawierające powyższych dokumentów nie będą mogły być realizowane do czasu ich dostarczenia.

Przesyłki opisane jako ZWROT prosimy odsyłać na adres:

Antykwariat- Książki Jan Mazurek
Al. Wojska Polskiego 132
70-491 Szczecin

8.Informacje zawarte na stronach sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.

II. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. 133 z dnia 29 paĽdziernika 1997 roku poz. 833.) oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 133, poz. 1204). Sklep internetowy Antykwariat- Książki Jan Mazurek chroni dane osobowe Użytkowników. Czytając, przeglądając, dokonując zakupów w sklepie internetowym www.antykwariat.szcz.pl akceptujesz zasady zawarte w ochronie danych osobowych znajdującej się na tej stronie.

1.Nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim, firmom ani organizacjom danych personalnych, czy adresowych klientów użytkowników www.antykwariat.szcz.pl

2. Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości , informacji w których przedstawiamy nowości , promocje itp. osobom, których dane kontaktowe uzyskamy dzięki działalności związanej z działalnością sklepu internetowego www.antykwariat.szcz.pl

3. Informujemy, że zgodnie z Art. 24 ustawy o ochronie danych osobowych klient ma pełne prawa wglądu, poprawiania usunięcia swoich danych osobowych.